Buradasınız : ADEK
Türkçe
English
Pazar, 21.10.2018
20.11.12 | 14:37 zaman: 6 Yıl

2013 Yılı Performans Göstergeleri ve Özdeğerlendirme Tablolarının Doldurulması

 

Üniversitemizin Akademik Değerlendirme ve Kalite Geliştirme Kurulu, ADEK-2013 raporunun hazırlanması için kullanılacak olan, ADEK bilgisayar programına,  http://adek.giresun.edu.tr/ internet adresinden ulaşılabilmektedir.

 Akademik ve İdari birim temsilcilerinin maillerine gönderilen kullanıcı adı ve şifrelerini kullanarak girecekleri, ADEK bilgisayar programının dokümanlar kısmında yer alan “Giresun Üniversitesi Özdeğerlendirme El Kitabı” dikkate alınarak “Performans Göstergeleri” ve “Özdeğerlendirme Tabloları”nın doldurulması gerekmektedir.

Giresun Üniversitesi Özdeğerlendirme El Kitabında birimlerce doldurulması gereken http://adek.giresun.edu.tr/  internet  adresinde yeralan “Performans Göstergeleri’nin online doldurularak 22 Kasım 2013 Cuma gününe kadar yazı ile birimimize gönderilmesi ve “Özdeğerlendirme Tabloları’nın ise 18-22 Kasım 2013 tarihleri arasında online olarak doldurulması gerekmektedir.

ADEK bilgisayar programı ile ilgili sorunlarınız için Uzman Murat YAMAN (murat.yaman@giresun.edu.tr) ile iletişim kurulabilir.